2,5-6 LAT Kup bilet

 

Dla wszystkich powyżej 2,5 roku. Trójwymiarowe przedstawienie z zabawnymi urządzeniami.

 

Aaipet rozpoczyna dwoje animatorów. Tworzą zwierzęta z balonów i wykonują magiczne sztuczki, wyciągając np. banany z iPadów. Lecz magiczne sztuczki przestają wychodzić, ponieważ iPad zamienia się w złośliwego żartownisia i zakłóca przebieg przedstawienia. W końcu nikt już nie wie, kto kim steruje.

 

Rozejrzyj się. Prawdopodobnie wszyscy dookoła wbijają wzrok w ekrany swoich smartfonów i wydaje się to zupełnie normalne. Lecz jeśli ktoś ciągle spędza czas przed komputerem, czy może wyrosnąć na samowystarczalnego człowieka? Czy można zachować zdolności intelektualne, jeśli nie trzeba myśleć? Czy iPad czyni świat większym, czy mniejszym?

 

Aaipet to przezabawne widowisko dla najmłodszych, bez zbędnej gadki, za to pełne muzyki, magii i ruchu.

 

 

 

ReżyseriaRené Geerlings
Reżyseria Ipadów:Bram de Goeij
WystępująDionisio Matias, Michiel Blankwaardt, Erwin Boschmans, Sacha Muller
Czas trwania: 40 minut
 

Info o teatrze

BonteHond to odważny, przystępny teatr dla najmłodszych widzów oraz dla tych wszystkich, którzy czują się młodzi. Robimy to, ponieważ uważamy, że ważne jest, aby dzieci były w stanie patrzeć na świat, który jest pełny zasad i uzgodnień, w sposób obiektywny oraz zgodny z własnymi przekonaniami. 

 

Chcemy przekonać dzieci do wstrzymania się przed byciem zbyt dojrzałym, ponieważ wierzymy, że w ten sposób można uczynić świat lepszym. Czyż nie byłoby wspaniale, gdyby każdy patrzył na wszystko i wszystkich dookoła z ciekawością? Mniej balibyśmy się tego, co inne lub obce. 

 

BonteHond jest wszędzie: w teatrach, szkołach, na festiwalach, na imprezach plenerowych. Wystawiamy przedstawienia, prowadzimy działalność edukacyjną, realizujemy widowiska edukacyjne i spotkania teatralne. René Geerlings jest dyrektorem artystycznym BonteHond. Geerlings tworzy odważny i autentyczny teatr, i nigdy nie jest przy tym protekcjonalny. W swojej twórczości często poddaje oczywiste rzeczy w wątpliwość. Prezentuje je w sposób nowatorski i zaskakujący. 

 

Od 2005 r. BonteHond produkuje średnio sześć przedstawień rocznie, z którymi odwiedza teatry, szkoły, centra kultury i festiwale w Holandii, Belgii oraz okazjonalnie występuje za granicą.

 

bontehond.net