4-6 LAT Kup bilet

Dla dzieci: 4 - 6 lat

Uczestnicy: dzieci i rodzice zaangażowani w równym stopniu

Czas trwania: ok. 60 min

 

Ćwiczenia i zabawy składające się na warsztat pt. „Wprawki głupawki” mają za zadanie wspierać rozwój mowy, ćwiczyć głos, dykcję i artykulację, doskonalić umiejętności myślenia

Dla dzieci: 4 -6 lat

Uczestnicy: dzieci i rodzice zaangażowani w równym stopniu

Czas trwania: ok. 60 min

 

Ćwiczenia i zabawy składające się na warsztat pt. „Wprawki głupawki” mają za zadanie wspierać rozwój mowy, ćwiczyć głos, dykcję i artykulację, doskonalić umiejętności myślenia i zapamiętywania, a także rozwijać koordynację głosowo-ruchową poprzez pracę z zabawnymi rymowankami i wierszami. Jest to warsztat rodzinny, w którym rodzice wspólnie ze swoimi dziećmi wykonują ćwiczenia, pomagając sobie nawzajem, ucząc się i bawiąc przy tym (mamy nadzieję) doskonale. Po zakończeniu warsztatów rodzice otrzymają skrypt, dzięki któremu już samodzielnie będą mogli kontynuować zabawy i ćwiczenia logopedyczne w domu.

  • Prowadzący: Agnieszka Czekierda
    Agnieszka Czekierda – aktorka, reżyser, dyrektor generalna i artystyczna Teatru Małego Widza w Warszawie, którego jest również założycielką. Prezes Fundacji Teatru Małego Widza. Współzałożycielka Teatru Konsekwentnego w Warszawie. Wiceprezes Stowarzyszenia Teatru Konsekwentnego. Pomysłodawczyni i reżyser wszystkich spektakli Teatru Małego Widza. Pomysłodawczyni wielu ważnych projektów min. Festiwalu Take Part in Art, projektu „Teatr i żłobek”, performensu „Sensoryczny Labirynt Muzyczny”, projektów „TMW w terenie” i  „Nie wykluczam”. Pomysłodawczyni programu „Laboratorium Teatru TMW”.  Jeden z najważniejszych autorytetów w Polsce w dziedzinie tworzenia teatru dla najmłodszych (1-5 lat). Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracuje z wieloma międzynarodowymi firmami, dla których realizuje autorskie warsztaty z zakresu wystąpień publicznych i treningi kreatywności.