1. Prosimy o punktualne przychodzenie na spektakle. Skupienie uwagi tak małych odbiorców jest bardzo trudne. W trosce o ich komfort, a także o komfort artystów, przepraszamy, ale po rozpoczęciu spektaklu nie wpuszczamy na widownię osób spóźnionych.

 

  1. Zachęcamy, aby czas oczekiwania na spektakl poświęcić na oswojenie dzieci z nową przestrzenią, z innymi dziećmi i dorosłymi widzami, natomiast atrakcje, które przygotowaliśmy w labiryntach piwnic Starej Prochowni z pewnością dodatkowo ten czas umilą.

 

  1. W trakcie trwania spektaklu Mały Widz ma prawo głośno wyrażać swoje opinie, ma prawo do ekspresji i okazywania emocji. Natomiast scena jest zarezerwowana dla aktorów i Mały Widz nie może na nią wejść, dopóki wyraźnie nie zostanie o to poproszony.

 

  1. Prosimy o niefotografowanie i niefilmowanie spektakli.

 

  1. Prosimy o niewnoszenie na widownię jedzenia i picia.

 

  1. Informujemy (szczególnie stałych widzów Teatru Małego Widza przyzwyczajonych do formuły naszych spektakli), że większość spektakli prezentowanych na festiwalu nie przewiduje zabawy po ich zakończeniu. 

 

  1. Będziemy wdzięczni za zwrócenie szczególnej uwagi na to, czy zasiadając na widowni ze swoimi pociechami dorośli widzowie nie będą zasłaniać innym dzieciom tego, co dla nich przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie, z odrobiną dobrej woli jesteśmy w stanie zadbać o to, aby wszystkie dzieci miały komfort oglądania spektaklu.

 

  1. Za bezpieczeństwo dzieci podczas wizyty w teatrze Stara Prochownia odpowiadają rodzice/opiekunowie.

 

  1. Miejsca w teatrze nie są numerowane.​​

 

  1. W jednej z toalet dostępny jest przewijak dla najmłodszych (prosimy pytać obsługę).