REGULAMIN

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU TEATRU DLA NAJMŁODSZYCH

”TAKE PART IN ART”

 

Organizatorem Wydarzeń jest: Fundacja Teatru Małego Widza; NIP 5222969968, REGON  0000370320. Organizator Wydarzenia przetwarza dane osobowe Klienta w zakresie niezbędnym do dokonania Rezerwacji i zakupu Biletu (w celu wykonania zawartej umowy) zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/680 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Administratorem tych danych osobowych jest Organizator Wydarzenia.

 

§ 1

 

ZAKUP BILETÓW

 1. Bilety na spektakle prezentowane w ramach festiwalu można zakupić ONLINE na stronie internetowej Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych „TAKE PART IN ART” www.takepartinart.pl zawsze po kliknięciu w ikonkę  KUP BILET zamieszczoną przy tytule wybranego spektaklu w zakładce KALENDARZ. Płatności za bilety dokonuję się za pośrednictwem systemu PayU (karty płatnicze i szybkie przelewy).
 2. Bilety zakupione ONLINE należy wydrukować i okazać w kasie w dniu spektaklu - najpóźniej 15 minut przed jego rozpoczęciem.

 

§ 2

 

REZERWACJA BILETÓW

 1. Rezerwacji biletów można również dokonać:
 1. W przypadku rezerwacji telefonicznej lub mailowej Widz wyraża zgodę na kontakt ze strony Organizatora festiwalu na podany adres e-mail lub numer telefonu.
 2. Posiadacze Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka mogą otrzymać ulgę w wysokości 10% na zakup biletów na spektakle teatralne odbywające się w ramach Festiwalu. Aby otrzymać zniżkę należy wysłać maila z rezerwacją na adres bilety@teatrmalegowidza.pl podając tytuł spektaklu, datę, godzinę, liczbę biletów oraz numer KW lub KMW (na bilety zakupione online nie udziela się zniżek).
 3. Po dokonaniu rezerwacji Widz otrzymuje elektroniczne potwierdzenie rezerwacji, na podstawie którego należy dokonać opłaty za bilety.
 4. Rezerwacja telefoniczna lub mailowa jest ważna przez 3 dni robocze. Rezerwacja nieopłacona w terminie zostaje automatycznie anulowana.
 5. Po otrzymaniu wpłaty Organizator festiwalu wysyła bilet drogą elektroniczną w formacie pdf. Bilety należy wydrukować i okazać w kasie w dniu spektaklu - najpóźniej 15 minut przed jego rozpoczęciem.

 

§ 3

KASA BILETOWA

 

 1. Kasa biletowa będzie otwarta w budynku Stara Prochownia przy ul. Boleść 2 zawsze na godzinę przed rozpoczęciem spektakli festiwalowych.
 2. Płatności w kasie można dokonywać tylko gotówką. 

§ 4

 

FAKTURY VAT/RACHUNKI


Faktury wystawiamy na wyraźne życzenie Widzów, najpóźniej 7 dni od dnia dokonania płatności za bilety. Dane do faktury (dane imienne/nazwa firmy, dokładny adres, numer NIP) oraz numer rezerwacji, należy przesłać mailem na adres e-mail: info@teatrmalegowidza.pl. Faktury przesyłane są do Widzów pod wskazany przy zakupie biletów adres mailowy.

 

§ 5

 

ZWROT BILETÓW

 1. Bilety można zwrócić najpóźniej trzy dni robocze przed datą przedstawienia – prośbę o zwrot biletów należy przesłać mailowo na adres bilety@teatrmalegowidza.pl załączając numer rezerwacji znajdujący się na bilecie.
 2. W przypadku odwołania spektaklu z powodu choroby aktora lub innych przypadków losowych Organizator zwraca pieniądze za bilety. 
 3. Bilety nie podlegają zwrotowi w przypadku spóźnienia się widza na spektakl.

 

§ 6

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE: 

 1. Prosimy o punktualne przychodzenie na spektakle. Skupienie uwagi tak małych odbiorców jest bardzo trudne. W trosce o ich komfort, a także o komfort artystów, przepraszamy, ale po rozpoczęciu spektaklu nie wpuszczamy na widownię osób spóźnionych.
 2. Zachęcamy, aby czas oczekiwania na spektakl poświęcić na oswojenie dzieci z nowa przestrzenią, z innymi dziećmi i dorosłymi widzami, natomiast atrakcje, które przygotowaliśmy w labiryntach piwnic Starej Prochowni z pewnością dodatkowo ten czas umilą.
 3. W trakcie trwania spektaklu Mały Widz ma prawo głośno wyrażać swoje opinie, ma prawo do ekspresji i okazywania emocji. Natomiast scena jest zarezerwowana dla aktorów i Mały Widz nie może na nią wejść, dopóki wyraźnie nie zostanie o to poproszony.
 4. Prosimy o niefotografowanie i niefilmowanie spektakli.
 5. Prosimy o niewnoszenie na widownię jedzenia i picia.
 6. Informujemy (szczególnie stałych widzów Teatru Małego Widza przyzwyczajonych do formuły naszych spektakli), że większość spektakli prezentowanych w ramach festiwalu nie przewiduje zabawy po ich zakończeniu.
 7. Będziemy wdzięczni za zwrócenie szczególnej uwagi na to, czy zasiadając na widowni ze swoimi pociechami dorośli widzowie nie będą zasłaniać innym dzieciom tego, co dla nich przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie, z odrobiną dobrej woli jesteśmy w stanie  zadbać o to, aby wszystkie dzieci miały komfort oglądania spektaklu.
 8. Za bezpieczeństwo dzieci podczas wizyty w teatrze Stara Prochownia odpowiadają rodzice/opiekunowie.
 9. Miejsca w teatrze Stara Prochownia nie są numerowane.
 10. Zakup biletu jest równoznaczny ze zgodą na fotografowanie, filmowanie oraz użycie wizerunku uczestników spektakli festiwalowych w materiałach promocyjnych Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych „TAKE PART IN ART”. 

 

§ 7

 

Zakup biletów festiwalowych jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych „TAKE PART IN ART”.

 


Pliki do pobrania