4-6 LAT Kup bilet

 

 

Pstryk! Zapalasz światło i pojawia się cień. Czy to nie cudowne? Plac zabaw gotowy!

 

Dziś Rita ma urodziny! Ale w jej mieszkaniu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Uporządkowany świat bohaterki, w którym wszystko jest doskonale zorganizowane, nagle ją zaskakuje. Rita traci kontrolę, a jej wyobraźnia szaleje. Ktoś jeszcze wprasza się na urodzinowe przyjęcie. Kim jest? Co tu robi? MA TACHE to wizualna podróż bez słów, podczas której cień zaczyna żyć własnym życiem poprzez zabawę i siłę wyobraźni. 

 

Spektakl opowiada o relacjach z innymi, utracie kontroli nad samym sobą, wyimaginowanych przyjaciołach, samotności i przyjaźni, zabawie, rywalizacji i władzy. Pobudza wyobraźnię i kreatywność.

 
 

Reżyseria: Olivier Mahiant

Pomysł: Clara Lopez Casado

Występują: Clara Lopez i Natalia Weinger 

Muzyka: Gilles Kremer

Reżyseria światła: Sébastien Andre i Mark Elst

Czas trwania: 55 minut

Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 4-6 lat

Info o teatrze

 

Powstała w 2010 roku grupa O Quel Dommage, której dyrektorkami artystycznymi są Justine Moreau i Clara Lopez (absolwentki Conservatoire de Liège i Ecole International Lassaad de Bruxelles), bada formę teatralną, w której fundamentem jest zaangażowanie ciała, gestu i głosu. Balansując między tradycją a innowacyjnością, oferuje komiczny, absurdalny i poetycki teatr, który skupia widzów w różnym wieku i różnych narodowości.

 

oqueldommage.be