0,6-1,5 LAT Kup bilet

 

BB to interaktywny performens taneczno-muzyczny dla najnajmłodszych. Tancerze i muzycy poruszają się na scenie przy delikatnych dźwiękach wiolonczeli i skrzypiec, a dzieci zapraszane są do aktywnego współudziału. Dzięki improwizacji - subtelnie kontrolowanej - nawiązuje się między nimi wyjątkowy dialog i zawsze opowiada się nowa historia.

 

Kolektyw Wonderland powstał z inicjatywy japońskiej artystki MAKIKO ITO, która od 12 lat mieszka i pracuje w Amsterdamie, i która tworząc przedstawienia WONDERLAND chce zaoferować alternatywę dla zwykłej rozrywki, skupiając się na potencjale twórczym dziecka, a nie na czynieniu z niego biernego konsumenta.

 

 

Reżyseria: Makiko Ito

Taniec: Bryan Atmopawiro, Makiko Ito

Muzyka: Julie Laderach (skrzypce), Elodie Robine (wiolonczela) 

Czas trwania: 30 minut

Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 6-18 miesięcy

Info o teatrze

Wonderland Collective to grupa muzyków, tancerzy oraz reżyserów światła. Każdy wykonawca jest zawodowcem tworzącym sztukę w czasie rzeczywistym przy użyciu improwizacji, interakcji z publicznością i kompozycjami, które są tworzone na bieżąco na oczach widowni. Artyści Wonderland wychodzą ze swoją sztuką do dzieci, by umożliwiać im budowanie odniesień do świata poprzez postrzeganie własnego ciała w relacji do przestrzeni sceny podczas zabawy. Dzieci są bezpiecznie prowadzone w świat tańca, dzięki czemu bawiąc się mogą przezwyciężać własne ograniczenia i lęki.

 

wonderland-wonderland.com