0,4-2 LAT Kup bilet

 

 

Instalacja sensoryczna z muzyką graną na żywo

 

 

Instalacja Mammoet zaprasza dzieci i maluchy do błogiego odpoczynku, patrzenia i sensorycznej zabawy w kinetycznej konstrukcji wypełnionej dźwiękiem, rytmem i materiałami dotykowymi. Zarówno  instalacja, zbudowana na różnych poziomach, jak i sam występ artystów, mają dostarczać specyficznych wrażeń dźwiękowych i kinetycznych. 

 

Małe dzieci słuchają całym ciałem i doświadczają dźwięku wszystkimi zmysłami. Mammoet ułatwia to wieloaspektowe doświadczenie - instalacja jest olbrzymim rezonatorem o różnych częstotliwościach dźwięku i umożliwia uczestnikom słuchanie nie tylko uszami. Ruchome ramiona instalacji oraz jej powolny, rytmiczny ruch wraz z akompaniamentem perkusjonaliów i serpentu, odzwierciedlają sposób, w jaki w wyobraźni twórców porusza się tytułowy Mammoet, czyli mamut.

 
 

Pomysł i wokal: Liesbeth Bodyn 

Scenografia: Jeroen Van Der Fraenen, Evelien Verhegge

Występują: Tine Allegaert (perkusja, trąbka, wokal), Myrte Vandeweerd (taniec, wokal) oraz Liesbeth Bodyn (wokal, perkusja). 

Czas trwania: 30 minut

Adresaci spektaklu: dzieci w wieku od 4 miesięcy do 2 lat

 

Info o teatrze

 

Klankennest to organizacja dla małych dzieci i ich rodziców, pozwalająca im eksperymentować i tworzyć dialog z muzyką i dźwiękiem, ruchem i sztukami wizualnymi. Klankennest skupia się na sesjach muzycznych dla małych dzieci i niemowląt w wieku 0-4 lat. Ponadto oferuje produkcje muzyczne dla najmłodszych oraz program dla małych dzieci. 

 

Produkcje te skupiają się na muzyce i dźwięku, tworząc szerszą przestrzeń dla dziecięcej kreatywności.

 

klankennest.com